Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal
Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal, dat binnen 25 minuten wandelen van Plaza Castelli ligt, biedt 60 comfortabele kamers. Bij het hotel kunt u van een restaurant samen met thermale baden profiteren.
Het centrum van Dolores kan worden bereikt binnen 20 minuten lopen, en natuurlijke attracties zoals de Plaza de Dolores liggen 2 km verderop. Tot de nabijgelegen sportattracties behoort de Autodromo Ciudad De Dolores, op 30 minuten wandelen vanaf Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal.
In het hotel wordt een gratis continentaal ontbijt geserveerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Iglesia Nuestra Senora de los Dolores2083 km
- Plaza de Dolores2097 km
- Plaza Castelli2114 km
- Aeroclub Dolores2202 km
- Teatro Unione2157 km
- Nuestra Sra. de los Dolores2155 km
- Autodromo Ciudad De Dolores2186 km
- Cine Dolores2159 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis internettoegang
- Parkeerplaats
Horeca
- Continentaal ontbijt
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal te komen. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal uitchecken?
Klanten van Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal moeten klaar zijn om om 10:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal?
De gemiddelde kamerprijs in Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal is $241. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Biedt Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal gratis internet aan?
Ja, bij Days Inn By Wyndham Dolores Hotel Termal wordt Wi-Fi gratis aangeboden.